HAKKIMIZDA

1982 yılında Mersin’ de kurulduğu ilk günden bu güne kadar, sektöründe ve bölgesinde öncü bir firma olarak güven ve insan odaklı profesyonel bir anlayış ile hayat bulmuştur. Sektörüne kalitesini kabul ettirmiş bir çok markaya,  tecrübeli kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Uzun maratonda zaman ile beraber herşey gelişmekte olduğundan Onlar Yapı olarak çizgimizi hep bir adım ötesine taşımaya devam ettik. 2012 yılında Mersin’ e kazandırmış olduğumuz 3000 m2′ lik Showroom’ da sergilediğimiz bir çok dünya markası ile misyonumuzu ortaya koyduk.

”Yaşam biçim olarak gördüğümüz yenilikçi anlayışımız; insan hayatını kolaylaştırarak; kaliteli yaşama hizmet sunmaya devam ettik ve ediyoruz”

Bunlarla yetinmeyerek Mezitli’ de 1500 m2′ lik ikinci mağazamız ile hizmet vermeye tüm hızımızla devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

MİSYONUMUZ

İnsanın en önemli değerlerinden biri olan sağlık’a, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.


Adres

Akbelen, Akbelen Blv. No:112, 33115
Toroslar/Mersin

İletişim

info@onlaryapi.com.tr
+90 (507) 204 98 44