HAKKIMIZDA

1982 yılında Mersin’ de kurulduğu ilk günden bu güne kadar, sektöründe ve bölgesinde öncü bir firma olarak güven ve insan odaklı profesyonel bir anlayış ile hayat bulmuştur. Sektörüne kalitesini kabul ettirmiş bir çok markaya,  tecrübeli kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Uzun maratonda zaman ile beraber herşey gelişmekte olduğundan Onlar Yapı olarak çizgimizi hep bir adım ötesine taşımaya devam ettik. 2012 yılında Mersin’ e kazandırmış olduğumuz 3000 m2′ lik Showroom’ da sergilediğimiz bir çok dünya markası ile misyonumuzu ortaya koyduk.

”Yaşam biçim olarak gördüğümüz yenilikçi anlayışımız; insan hayatını kolaylaştırarak; kaliteli yaşama hizmet sunmaya devam ettik ve ediyoruz”

Bunlarla yetinmeyerek Mezitli’ de 1500 m2′ lik ikinci mağazamız ile hizmet vermeye tüm hızımızla devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Onlar Yapı, modern mimarinin şık ve işlevsel yönünü projelerine yansıtmak isteyenleri, zamansız tasarıma sahip yapı malzemeleri ile buluşturmaktadır. Mersin’de en fazla yapı ürünü seçeneği sunan firmalar arasında yer alan Onlar Yapı, ürün kalitesi ile öne çıkan ulusal ve uluslararası markaları bünyesinde barındırmaktadır. Uluslararası standartlarda üretilmiş markalı ürünleriyle, yapı sektörünün gelişen ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Seramik, vitrifiye ve benzeri ürün gruplarının uygulanmış sergileme bölümleri, misafir karşılama alanları ile konsept tasarıma sahip yeni nesil showroomları sayesinde Onlar Yapı, müşterilerinin projelerine katma değer kazandırmaya odaklı hizmet anlayışını daha da geliştirmektedir.

MİSYONUMUZ

Modern projelere imza atmak isteyen değerli müşterilerimize, yıllar boyunca kazandığımız tüm deneyimimizi aktarmak öncelikli hedefimiz. Aynı alan içerisinde birçok uygulanmış proje örneğini sergilediğimiz Mezitli ve Toroslar showroomlarımızda, müşterilerimizin ziyaretlerini sonuç odaklı ve daha keyifli deneyimlere dönüştürmeyi hedefliyoruz. Satış sonrası desteklerimiz ile hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere ulaştırma anlayışındayız. Sektörde pazar payımızı artıran çalışmalara imza atarken, sürdürülebilir bir çevre anlayışı ile doğa dostu ürünler geliştiren markalara Onlar Yapı’da daha fazla yer açmayı amaçlıyoruz.


Adres

Akbelen, Akbelen Blv. No:112, 33115
Toroslar/Mersin

İletişim

info@onlaryapi.com.tr
+90 (507) 204 98 44